Udział w konferencji

Dnia 3 października 2024 roku nasza fundacja miała zaszczyt uczestniczyć w konferencji pt. „Współpraca szkoły, uczelni i przedsiębiorstwa – kluczem do sukcesu ucznia w szkole technicznej”, która odbyła się w Zespole Szkół Technicznych w Mikołowie.

Podczas konferencji prezentacje oraz diagnozy wygłosili przedstawiciele kuratorium oświaty, OKE, urzędów miejskich i powiatowych urzędów pracy, a także reprezentanci Stowarzyszenia Aktywnych Szkół Ponadgimnazjalnych, Regionalnej Izby Gospodarczej, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz profesorowie Uniwersytetu Śląskiego i Politechniki Śląskiej.

Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom za inspirujące spotkania oraz wymianę doświadczeń. Jesteśmy przekonani, że takie inicjatywy to klucz do rozwoju naszych uczniów i dalszej modernizacji edukacji technicznej! 👏